Szybki kontakt: + 48 605 19 22 28

Consensus facit legem.

adwokat zielona góra

adwokat zielona góra

Adwokat Adam Goliński

Adwokat Zielona Góra – Kancelaria Adwokacka Adam Goliński to doświadczony zespół prawników o wysokich kwalifikacjach, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasza oferta usług prawniczych jest skierowana zarówno do przedsiębiorców jak i do osób fizycznych. Pozostajemy w stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi o randze krajowej i międzynarodowej.

Obsługa prawna prowadzona jest w języku polskim i angielskim, a także dzięki współpracującym z nami prawnikom, w języku niemieckim.

Oprócz stałych zleceń na bieżąco obsługiwani są klienci poszukujący doraźnej pomocy prawnej. Zwykle stają się oni naszymi stałymi klientami.

Naszym celem jest wyręczenie klienta w wykonywaniu rożnego rodzaju czynności prawnych i faktycznych i sprawowanie pieczy nad spełnianiem przez niego wymogów nałożonych przez przepisy prawa.

W obszarze praktyki Kancelarii znajduje się również zastępowanie Klienta we wszelkich postępowaniach i sprawach objętych zakresem zlecenia.

Ponadto związane z tym doradztwo prawne o charakterze profilaktycznym, a także analizy już zaistniałych problemów prawnych.

 

Strona główna         Rozwód          Alimenty        Opieka rodzicielska        Podział majątku        Kontakt

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Adam Goliński

Żeromskiego 19/1

65-066 Zielona Góra

woj. lubuskie

kancelaria@rozwodyzielonagora.pl

+ 48 605 19 22 28

Rozwody Zielona Góra